Par kompāniju

Mēs esam jauni un nedaudz „izsalkuši”, tāpēc strādājam ātri un ar azartu + Mēs esam ziņkārīgi, tāpēc esam informēti par visiem tehniskajiem jaunumiem + Mēs nomainījām knupīti uzreiz pret datoru, tāpēc jau esam web tehnoloģiju veterāni + Mums nav snobisma dēļ sudraba bārdā, tādēļ viegli atrodam kompromisus ar klientiem =

Mēs mīlam savu darbu un vienmēr cenšamies palīdzēt saviem pasūtītājiem gūt panākumus. To apliecina mūsu pastāvīgo klientu neliekuļotā pateicība.

 

  Mūsu radītajiem interneta resursiem piemīt augsta indeksācijas un redzamības pakāpe meklēšanas sistēmās. Šādas mājas lapas ir pieejamas apmeklētājiem un tām ir augsti reitingi apmeklētāju vidū, kas ļauj mūsu pasūtītājiem aktīvi pārdot preces un pakalpojumus, stabili paplašināt biznesu.
+   +
Jebkurš no mūsu speciālistiem darbam velta visu sirdi. Katrs cenšas maksimāli kompetenti un lietpratīgi atrisināt viņam uzticētos jautājumus. Mēs nestāvam uz vietas, aktīvi attīstāmies, izstrādājam aizvien smalkākas uzdevumu realizēšanas pieejas, izstrādājam jaunus darba paņēmienus un vienmēr tiecamies būt tehniskā progresa priekšgalā.
+   +
Mūsu izstrādātajai mājas lapas vadības sistēmai (CMS) piemīt intuitīvi saprotams, samērā vienkāršs interfeiss. Pat nepieredzējis lietotājs ar šo sistēmu spēs vienkārši kontrolēt mājas lapu un piepildīt to ar informāciju.   Veicot mājas lapas izstrādi (maketa izveidi, programmēšanu un resursa sākotnējo piepildīšanu ar informāciju), mēs neuzskatām, ka būtu izpildītas visas mūsu funkcijas. Mūsu pastāvīgie pasūtītāji zina: mēs vienmēr esam gatavi sniegt palīdzību un konsultācijas, kā labāk uzturēt resursa darbspēju un augstus reitingus.
+
Mūsu radītie resursi ir unikāli. Katrā no tiem mēs esam ielikuši spēju attīstīties. Pieaug resursu īpašnieku biznesa aktivitātes, un vienlaicīgi paplašinās arī mājas lapu iespējas. Mūsu pasūtītājiem, kuri vēlas mājas lapā ievietot jaunu komercinformāciju, vadības sistēmā vienkārši jāizvēlas papildus apakškatalogu un sadaļu izveides opcija un jāievieto tur jaunās preces vai pakalpojumi.